Konec letní sezóny, stěhování a přesun do restaurace Ranč

V úterý 28.9. bude denní provoz probíhat pouze do 16h. Ve středu 30.9. a ve čtvrtek 31.9. bude gastro provoz uzavřen. Přestěhujeme se, navaříme menu a od pátku 1.10. se na Vás těšíme v zimním provozu v naší restauraci Ranč.

ČÍST VÍCE

Bistro Ranč - větší, modernější, příjemnější

Od 28. května se náš denní provoz opět přesunul do letního Bistra Ranč se zcela novou gastro a pivní kulturou! Otevřeno máme každý den od 11:00 do 22:00.

ČÍST VÍCE

Aktuálně platná opatření

Pandemie nemoci covid-19 je snad už za námi. Bohužel však jsou platná ještě některá opatření, která se týkají i našeho resortu. Proto jsme pro vás připravili přehledný článek o tom, co je nutné u nás dodržovat.

ČÍST VÍCE

Proč investovat peníze a čas do wellness a relaxace

Wellness pobyt je jedním z nejlepších relaxačních zážitků na světě. Sepsali jsme tak několik důvodů proč se vyplatí investovat právě do wellness.

ČÍST VÍCE

Jak vám prospívá Finská a bio sauna?

Sauna je alfou a omegou detoxikace těla. Zároveň poskytuje úlevu od bolestí a stimuluje imunitu. Pozitivních účinků je ale mnohem více, a na ty jsme se podrobněji zaměřili v této aktualitě.

ČÍST VÍCE

Ubytování | nejlepší dárek | kvalitní jídlo | pořádání svateb

Resort Svět

Ať už hledáte dostupné ubytování kousek za Prahou, dárek pro své nejbližší, kvalitní jídlo, místo kde pořádat svatbu, nebo jen prostý odpočinek. Náš Resort je tu pro vás.

Wellness pokoj Thajsko.

Dostupné ubytování

Pension Svět má 18 apartmánů. Ty jsou vhodné jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé ubytování. Navíc s unikátní cestovatelskou tématikou. Cestujte s námi.

Číst více
Dárkový poukaz na wellness pobyt.Dárkový poukaz na wellness pobyt.

Darujte wellness pobyt

Zaslouží si někdo kolem vás odpočinek? Nebo máte kolem sebe čerstvě zamilované hrdličky? Pořiďte jim náš dárkový poukaz na wellness pobyt.

číst více
Čerstvě oddaný pár v Resortu Svět.Čerstvě oddaný pár v Resortu Svět.

Pořádání svateb

Nevíte, kde uspořádat svatbu? Už nehledejte. Za celou dobu působení jsme u nás zařídili stovky krásných svateb. Stačí si vybrat místo na obřad a poté, kde bude probíhat oslava.

Číst více
Text.Text.

Kongresové centrum

Nabízíme vám k pronájmu kongresové centrum s kapacitou až 60 sedících osob. Využijte možnost realizovat vaše firemní školení v naprostém soukromí.

číst více