Ten nejlepší dárek

Vouchery Resortu Svět

Chcete obdarovat někoho pobytem v jednom z našich cestovatelských apartmánů, nebo rovnou wellness zážitkem? Nebo co takhle den na našem putting golfovém hřišti pro celou skupinu? S našimi dárkovými poukazy nešlápnete vedle. Chcete darovat komplexnější služby? Tak to vám přijde vhod náš univerzální poukaz.

Udělejte radost svým blízkým, nebo své drahé polovičce. Darujte zážitek v Resortu Svět.

Poukaz objednávejte na info@resortsvet.cz, nebo na telefonním čísle +420 724 236 589.

Univerzální dárkový poukaz Resort Svět. Stačí se dohodnout při objednávání na hodnotě, případně na jakou službu bude platný.
Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč do Restaurace Ranč. Platí také pro Bistro Ranč.
Dárkový poukaz na golf.
Prostory Restaurace Ranč.Prostory Restaurace Ranč.

Bistro Ranč

Naše Bistro Ranč, ze které také provozujeme rozvoz jídla, se pyšní těmi nejlepšími burgery v okolí, poctivými pizzami a dalšími chuťovkami. Darujte voucher na útratu, darujte gastrozážitek.

Vířivá vána wellness centrum Resort Svět.Obrázek wellness centra resortu Svět.

Wellness centrum

Zaslouží si někdo kolem vás odpočinek? Nebo máte kolem sebe čerstvě zamilované hrdličky? Pořiďte jim náš dárkový poukaz na wellness pobyt. Neskutečný relax zažijí ve wellness centru, ve kterém je kombinovaná finská bio sauna, infra lavice a odpočinková zóna s minibarem a televizí.

Text.Text.

Den na golfu

Poukaz na den strávený na našem golfovém hřišti je ideálním dárkem pro každou skvělou skupinu. Na našem 36 jamkovém hřišti v nádherném prostředí můžete zjistit kdo je pánem golfových holí. Pro oslavu výhry, nebo zapití žalu přijde vhod letní Bistro Ranč, které se nachází přímo na začátku hřiště.

Dárkový poukaz na wellness pobyt.Dárkový poukaz na wellness pobyt.

Univerzální voucher

Lákají vás všechny naše vouchery, ale nejste si jistí tím, že byste pro své blízké správně vybrali? Pořiďte jim náš univerzální dávkový poukaz s dopředu dohodnutou hodnotou. My se s příjemci dárku domluvíme s zážitkem šitým na míru.