svatba snů v rodinném prostředí

startuje 19. svatební sezóna!

Naše firemní motto je "s rodinnou péčí". Zakládáme si na pečlivém a individuálním přístupu. Naše kapacity dovolují uspořádat hostiny až pro 150 osob. Nabízíme sestavení svatebního menu a rautu, odbornou koordinační konzultaci před i během svatby. Nemějte z ničeho strach, naše svatební manažeři si umí poradit téměř se vším a budou vám zárukou klidného, pohodového a nezapomenutelného životního dne.

Na léto 2024 máme poslední volné termíny!

Našim svatebním místem je privátní restaurace Bašta, která je otevírána pouze pro svatby s minimálním počtem 50 hostů a s kapacitou až pro 150 osob. Nabízí vám zcela unikátní možnost užít si svatbu v naprostém soukromí. Prostory jsou vám k dispozici nejen v den svatby, ale také den předem a druhý den ráno. Druhou možností je denní restaurace Ranč, kde ovšem v letní sezóně (květen-říjen) nemůžeme zajistit celou restauraci pouze pro vás. Zde je vám k dispozici salónek až pro 40 osob s privátní terasou. Vhodná je tedy pro menší svatby nebo jen svatební obědy a párty.

Naše Restaurace

Vše na jednom místě

svatební obřad kousek za Prahou

Pravý klenot Resortu Svět se nachází v kapličce sv. Jána. Velkou poctou je vysvěcení českým kardinálem panem Dominikem Dukou. Kaplička slouží jako jedno z obřadních míst. V případě špatného počasí se obřad organizuje zde pod zastřešenou terasou.

Druhou možností je svatba pod jednou z našich rozkvetlých svatebních brán na louce, které se nachází v přední a v zadní části.

Pro ubytování hostů, nebo i jen novomanželského páru vám poslouží náš cestovatelský pension s tematickými pokoji. Ty jsou rozsáhlé a většinou pojmou celou skupinu lidí. Párům doporučujeme apartmán Tahiti, nebo Thajsko.

Tahiti
Thajsko
kaplička sv. jána

svatební poptávkový formulář

V případě zájmu o svatbu v našem resortu vyplňte prosím formulář a naše svatební oddělení vás bude co nejdříve kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

děkujeme za vaši důvěru. brzy se vám ozveme!
whoops! na něco jste zapomněli, ale to se stává. zkontrolujte prosím všechna vyplněná pole objednávky.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.