svatba snů v rodinném prostředí

Svatby aktuálně

Naše motto je "s rodinnou péčí", a proto si zakládáme na pečlivém a individuálním přístupu. Naše kapacity dovolují uspořádat hostiny až pro 100 osob. Nabízíme sestavení svatebního menu a rautu, odbornou koordinační konzultaci před i během svatby. Nemějte z ničeho strach, naše svatební manažerky si umí poradit téměř se vším a budou vám zárukou klidného, pohodového a nezapomenutelného životního dne.

Svatbu lze uspořádat buďto v denní restauraci Ranč (v letošním roce 2023 z důvodu rekonstrukce není k dispozici) nebo v privátní restauraci Bašta. Ranč je vhodný pro svatby od 40 do 70 hostů. Bašta je otevírána pouze pro větší svatby s minimálním počtem 50 hostů a s kapacitou až pro 150 osob. Každá z našich restaurací má své osobité kouzlo, podmínky otevření a je tedy jen na Vás, kterou z nich si vyberete.

Naše Restaurace

kaplička a soukromá restaurace

Svatební obřad kousek za Prahou

Pravý klenot Resortu Svět se nachází v kapličce sv. Jána. Velkou poctou je vysvěcení českým kardinálem panem Dominikem Dukou. Kaplička slouží jako jedno z obřadních míst. V případě špatného počasí se obřad organizuje zde pod zastřešenou terasou.

Druhou možností je svatba pod jednou z našich rozkvetlých svatebních brán na louce, které se nachází v přední a v zadní části.

Pro ubytování hostů, nebo i jen novomanželského páru vám poslouží náš cestovatelský pension s tematickými pokoji. Ty jsou rozsáhlé a většinou pojmou celou skupinu lidí. Párům doporučujeme apartmán Tahiti, nebo Thajsko.

Tahiti
Thajsko
kaplička sv. jána

svatební poptávkový formulář

V případě zájmu o svatbu v našem resortu vyplňte prosím formulář a naše svatební oddělení vás bude co nejdříve kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

děkujeme za vaši důvěru. brzy se vám ozveme!
whoops! na něco jste zapomněli, ale to se stává. zkontrolujte prosím všechna vyplněná pole objednávky.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.