Restaurace Ranč otevřena

Denní menu, česká klasika, steaky, gril, burgery

Restaurace otevřena

Letní sezóna nám skončila, opět jsme přesunuli náš gastro provoz do restaurace Ranč k parkovišti. V týdnu vás zveme na oběd, od pátku do neděle pak i na večeři a posezení k naší skvělé čepované Plzni.

O víkendech bude nadále v provozu Bistro, kde bude otevřen pouze bar a minigolf. Vařit a čepovat už budeme pouze v restauraci Ranč.

Otevírací doba
Pondělí - čtvrtek 11:00 - 15:00
Pátek - sobota 11:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 20:00

Pro rychlou rezervaci využijte online rezervační formulář.
V případě větší rezervace nad 10 osob, nás kontaktujte na restaurace@resortsvet.cz nebo volejte +420 602 348 286.

menu
take away
rezervace

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK restaurace ranč

víkendová specialita a svatomartinské husy

Jestli si na něčem dáváme záležet, tak to je na dodržování tradic a pořádání speciálních akcí. Mezi naše i vaše nejoblíbenější akce patří bezkonkurenčně listopadové svatomartinské husy.

Sledujte naše sociální sítě aby vám žádná z těchto akcí neutekla.

facebook
instagram
Vnitřek restaurace Ranč.
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.