Restaurace Ranč otevřena

Denní menu, česká klasika, steaky, gril, burgery

Restaurace otevřena

Vánoční dovolení nám skončila a náš resort je opět od 8.ledna otevřen. V zimním období vás v pracovním týdnu zveme na oběd, od pátku do neděle pak i na večeři a posezení k naší skvělé čepované Plzni.

Pro letošní letní sezónu 2024 chystáme velkou novinku!
Restaurace Ranč bude otevřena spolu s letním Bistrem. Více informací a menu přineseme během jara na našich sociálních sítí a zde v aktualitách.

Otevírací doba
Pondělí - čtvrtek 11:00 - 15:00
Pátek - sobota 11:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 20:00

Pro rychlou rezervaci využijte online rezervační aplikaci (odkaz tlačítko "rezervace" viz. níže).
V případě větší rezervace nad 10 osob, nás kontaktujte na restaurace@resortsvet.cz nebo volejte +420 602 348 286.

menu
take away
rezervace

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK restaurace ranč

soukromé akce

Naší hlavní dominantou je pořádání soukromých akcí na míru. Organizování soukromých akcí se věnujeme již 19. rokem. Ať už plánujete narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou nebo firemní akci, můžete se na naše služby plně spolehnout. Zajišťujeme nejen přípravu rautu, ale kompletní cateringové služby na míru. Plánujete například takovou akci poprvé nebo si nejste jisti, jak akci pojmout? Naše eventové oddělení vám bude plně k dispozici od poradenství, příprav až po samotný průběh akce.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@resortsvet.cz. Nebojte, vždy se vaše poptávka dostane do těch správných rukou. :-)


facebook
instagram
Vnitřek restaurace Ranč.
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.