Restaurace Ranč

zimní gastronomický provoz

otevřeno každý den

Denní zimní gastronomický provoz probíhá v restauraci Ranč u parkoviště, konkrétně v její přední části. V zadní části u naší nádherné kamenné kuchyně je k dispozici soukromý salónek až pro 60 osob, který je ideálním místem pro konání svateb, narozeninových oslav, firemních večírků i školení.

Kdy k nám přijet a jak máme otevřeno?
Pondělí až čtvrtek: 11:00-15:00
Pátek a sobota: 11:00-22:00
Neděle: 11:00-20:00

Stále nabízíme také rozvoz jídla, který si lze objednat pohodlně online na našem webu rozvoz.resortsvet.cz. Přijímáme elektronické stravenky.

Pro rezervace volejte na bar: +420 602 348 286 nebo pište na restaurace@resortsvet.cz.

menu
ROZVOZ
rezervace

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK restaurace ranč

víkendy a speciální události

Jestli si na něčem dáváme záležet, tak to je na dodržování tradic a pořádání speciálních akcí. Mezi naše i vaše nejoblíbenější akce patří bezkonkurenčně listopadové svatomartinské husy, které pečeme na bukovém dříví ve speciálním grilu "kolotoč", který je zároveň hlavní dominantou naší kamenné kuchyně.

Každý víkend Vás zveme na speciality z grilu v podáních našich šikovných a kreativních kuchařů. Aktuální víkendové menu zveřejníme nejpozději každou středu.

Sledujte naše sociální sítě aby vám žádná z těchto akcí neutekla.

facebook
instagram
Vnitřek restaurace Ranč.
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.