Restaurace Ranč

zimní gastronomický provoz

otevřeno každý den

Denní zimní gastronomický provoz probíhá v restauraci Ranč u parkoviště, konkrétně v její přední části přední části. V zadní části u naší nádherné kamenné kuchyně je k dispozici salónek až pro 60 osob, který je ideálním místem pro konání svateb, narozeninových oslav a firemních večírků.

Kdy k nám přijet a jak máme otevřeno?
Pondělí až čtvrtek: 11:00-15:00
Pátek a sobota: 11:00-22:00
Neděle: 11:00-20:00

Stále nabízíme také rozvoz jídla, který si lze objednat pohodlně online na našem webu rozvoz.resortsvet.cz. Rozvoz jídla po okolí a room service pro ubytované hosty v pensionu nabízíme každý den (pondělí až neděle) až do 20:00. Přijímáme elektronické stravenky.

Pro rezervace volejte na bar: +420 602 348 286 nebo pište na restaurace@resortsvet.cz.

menu
ROZVOZ

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK restaurace ranč

víkendy a speciální události

Jestli si na něčem dáváme záležet, tak to je na dodržování tradic a pořádání speciálních akcí. Mezi naše i vaše nejoblíbenější akce patří bezkonkurenčně svatomartinské husy, které pečeme na bukovém dříví ve speciálním grilu "kolotoč", který je zároveň hlavní dominantou naší kamenné kuchyně.

Svatomartinské husy 2021! " 12.11. (od 16:00) do 14.11. "

Pokud se Vám nechce čekat až na Sv. Martina, přijeďte k nám na oběd či večeři kdykoliv o víkendu a vychutnejte si jednu z našich specialit, kterou budeme připravovat stejným postupem na ohni, jako naše vyhlášené husičky. 

Sledujte naše sociální sítě aby vám žádná z těchto akcí neutekla.

facebook
instagram
Vnitřek restaurace Ranč.
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.