Adresa a kontakty:

ubytování/info

Fakturační údaje

výhodné Dopravní spojení

dálnice D8 na prahu/teplice

na Pražský okruh

letiště Václava Havla

Praha Centrum (Václavské nám.)

Výstaviště Letňany (PVA)

nákupní zóna (letňany/prosek)

autobusové spojení

vlakové spojení

Kde je Resort Svět?

Resort Svět se nachází kousek od Prahy v Úžicích u Kralup nad Vltavou. Díky ideální lokalitě jste tak u nás například z pražských Letňan za jeden *cobydup. Z Letiště Václava Havla to jsou zhruba tři cobydupy a z centra přímo od “koně”, to může být tak dva a půl cobydupu.

Úžice však nejsou jen ideální lokalitou vůči Praze, ale nacházejí se také kousek od větších Kralup nad Vltavou, Mělníka, nebo Teplic. Pro přijíždějící z Prahy, kteří nejedou osobním vozidlem, přijde vhod přímé spojení z Kobylis.

*1 cobydup = cca 10 minut.

Ubytování | nejlepší dárek | kvalitní jídlo | pořádání svateb

Resort Svět

Ať už hledáte dostupné ubytování kousek za Prahou, dárek pro své nejbližší, kvalitní jídlo, místo kde pořádat svatbu, nebo jen prostý odpočinek. Náš Resort je tu pro vás.

Wellness pokoj Thajsko.

Dostupné ubytování

Pension Svět má 18 apartmánů. Ty jsou vhodné jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé ubytování. Navíc s unikátní cestovatelskou tématikou. Cestujte s námi.

Číst více
Dárkový poukaz na wellness pobyt.Dárkový poukaz na wellness pobyt.

Darujte wellness pobyt

Zaslouží si někdo kolem vás odpočinek? Nebo máte kolem sebe čerstvě zamilované hrdličky? Pořiďte jim náš dárkový poukaz na wellness pobyt.

číst více
Čerstvě oddaný pár v Resortu Svět.Čerstvě oddaný pár v Resortu Svět.

Pořádání svateb

Nevíte, kde uspořádat svatbu? Už nehledejte. Za celou dobu působení jsme u nás zařídili stovky krásných svateb. Stačí si vybrat místo na obřad a poté, kde bude probíhat oslava.

Číst více
Text.Text.

Kongresové centrum

Nabízíme vám k pronájmu kongresové centrum s kapacitou až 60 sedících osob. Využijte možnost realizovat vaše firemní školení v naprostém soukromí.

číst více