denní menu, česká klasika, burgery a skvělá plzeň

restaurace Ranč

Dvě oddělené části, kapacita restaurace 80 míst a venkovní terasa pro 20 osob. To je denní restaurace Ranč. V týdnu vás zveme na oběd a denní nabídku, od pátku do neděle pak i na večeře.  V salónku restaurace je ideální možnost uspořádat soukromou akci až pro 60 osob.

Zveme vás na naše vyhlášené hovězí burgery s domácími hranolky, dále na českou klasiku a pokrmy z grilu. O víkendu vždy připravujeme jednu specialitu a jeden víkendový dezert.

V celém resortu čepujeme Pilsner Urquell. Zapracovali jsme na pivní kultuře, která Vám bude zárukou, že si u nás pochutnáte na čepované plzni té nejvyšší kvality. I letos jsme získali prestižní ocenění "Hvězda sládků"!


Více o Restauraci Ranč

firemní akce, svatby, oslavy, hostiny

Soukromá restaurace Bašta

Bašta je privátní restaurace, nacházející se v dolní části našeho resortu u rybníků. Kapacita restaurace je 80 míst a letní zastřešená terasa má volných 30 míst. Otevírá se pouze pro uzavřenou společnost. Nabídku zde připravujeme dle konkrétních představ po předchozí osobní schůzce, kde vám budou rovněž sděleny ceny a podmínky pro její otevření.

Bašta je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí, soukromou oslavu, firemní akci v naprostém soukromí.

Více o svatbách
Více o firemních akcích

super Osvěžení k putting golfu

19. jamka - letní bistro

Bistro Ranč se nachází u putting golfového hřiště, kousek od našich rybníků.

Pro sezónu 2024 připravujeme novinku! Naše 19. jamka, tedy letní bistro, bude doplněk k naší restauraci Ranč, která bude nově otevřena i během léta a bude fungovat jako hlavní gastronomické místo.

Na Bistru se můžete těšit na čepovaná piva, koktejly, vynikající kávu, snacky, dezerty a pro děti ovoce a další novinky, které plánujeme.

Bistro Ranč je v provozu od května do října. Konkrétní datum otevření zveřejníme během jara na sociálních sítí a zde v aktualitách.


Více o Restauraci Ranč
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.