Burgery, pizza, steaky, wrapy a jiné chuťovky

Ranč

O letní a zimní provoz se dělí Bistro Ranč s denní restaurací Ranč, kde v létě zajišťujeme svatební hostiny a soukromé akce. Bistro Ranč byla novinka roku 2020, kterou si všichni návštěvníci zamilovali. Pro rok 2021 jsme se rozhodli jej zvětšit a obohatit o mnohem lepší jak pivní, tak i gastronomickou kulturu.

Bistro Ranč se nachází u putting golfového hřiště, kousek od našich rybníků. Stejně jako u restaurace, i z Bistra nabízíme rozvoz jídla v okolí Úžic a Kralup nad Vltavou.

Od 1. října je provoz bistra přesunut zpět do Restaurace Ranč.

Více o Restauraci Ranč
rozvoz jídla
Text.

firemní akce, oslavy, hostiny

Soukromá restaurace Bašta

Bašta je privátní restaurace, nacházející se v dolní části našeho resortu u rybníků. Kapacita restaurace je 70 míst a letní zastřešená terasa má volných 30 míst. Otevírá se pouze pro uzavřenou společnost. Nabídku zde připravujeme dle konkrétních představ po předchozí osobní schůzce, kde vám budou rovněž sděleny ceny a podmínky pro její otevření.

Bašta je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí, soukromou oslavu s naprostou diskrétností, tak pro firemní akce.

Více o svatbách
Více o firemních akcích

Burgery, pizza, steaky, wrapy a jiné chuťovky

denní restaurace

Unikátní kamenná kuchyně s grilem a udírnou. Dvě oddělené části, dětský koutek a kapacita restaurace je 80 míst a venkovní terasou pro 20 osob. To je denní restaurace Ranč. Zde je ideální možnost uspořádat menší soukromou akci, ale rovněž i větší akci do 80 osob za daných podmínek. Vše je na domluvě a vašich představách.

V celém resortu čepujeme Pilsner Urquell. Zapracovali jsme na pivní kultuře, která Vám bude zárukou, že si u nás pochutnáte na čepované plzni té nejvyšší kvality.


Více o Restauraci Ranč
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.