Historie Resortu

Text.

Psal se rok 2003 a náš pan majitel se rozhodl odkoupit bývalý cukrovar. Jednu část komplexu využil pro svou hlavní podnikatelskou činnost v logistice a skladování. 

Jelikož prostředí cukrovaru skýtalo i nádhernou okolní přírodu lemovanou rybníky, rozhodl se v roce 2005 splnit si další svůj sen. Jako milovníka cestování a sběratele tamních suvenýrů, ho napadlo vybudovat unikátní cestovatelský zážitek i v naší malé kotlině.

Během několika let vybudoval za pomocí svého skvělého týmu turistické místo, které ročně navštíví tisíce návštěvníků. Drtivá většina klientely se k nám pravidelně vrací, a to i přes fakt, že resort sídlí v průmyslové zóně jejíž průjezd nenabízí sice ten nejhezčí pohled, ale jakmile se vejde do resortu samotného, nastupuje balzám na duši v podobě absolutního klidu v nádherném prostředí.

Ubytování v resortu

Milovníci kvalitní gastronomie jezdí do naší vyhlášené restaurace Ranč na ty nejpoctivější pokrmy široko daleko, a oslavenci pořádají své soukromé akce v naší Baště. Naše burgery patří k těm nejlepším v okolí, a za tím si stojíme.

Restaurace v Resortu Svět

Naše Restaurace

Text.

Prostředí pro firemní akce

Text.

Firmy v našem kongresovém centru nachází ideální místo na pořádání seminářů a teambuildingů. Velké prostory, kompletní technické zázemí, možnost cateringu a apartmány k ubytování vyloženě diktují produktivní víkend, který stmelí všechny členy vašeho týmu.

Kongresové centrum pro firmy

U kapličky Svatého Jána, nebo na paloučku před Baštou si zamilované páry říkají své novomanželské “ano” a poté i se svými hosty “cestují” společně v našich cestovatelských apartmánech.

Obřady a hostiny

Svatební obřady, hostiny

Text.

Golf a rybaření

Text.

Soutěživí jedinci, nebo party přátel, či rodinky se k nám během sezóny vrací hlavně na naše golfové hřiště. Jedná se o hru putting golf, která se rozprostírá na necelé čtyřicítce jamek. Na ty, kteří chtějí utéct od ruchu a pořádně si odfrknout, tu máme naše rybníky, které slouží k rybolovu.

Putting golf a rybolov

Příliš dlouho jsme vás sledovali jak se po pár jamkách chodíte osvěžit do našeho Ranče, až jsme se rozhodli jej postavit přímo u golfu formou letního Bistra.

Není nic lepšího oslavit výhru a zapít prohru v přírodou obklopeném bistru. Mysleli jsme i na ty nejmenší a tak si děti mohou užít skvělého hřiště, kde najdou trampolínu, pískoviště, nebo klouzačku.

Menu Bistro Ranč

Letní bistro

Fotografie letního Bistra Ranč se slunečníky a lavicí.

minizoo resort svět

Alpaky jsou novým přírůstkem minizoo Resortu Svět.

Abychom nabídli co nejpestřejší zážitek nejen pro dospělé, ale i pro ty nejmenší, naleznete u našeho  letního Bistra zvířátka.

Máme tu naše kozičky, lamy alpaky, beránka a nově také dva klokánky. Mimo ty můžete v resortu potkat také nutrie, kačenky, kočičky a další vřela zvířátka, které nepohrdnou mrkví, nebo jinou mňamkou.

Aby si rodiče odfrkli, rozhodli jsme se zvětšit dětské hřiště. To se nachází hned u Bistra Ranč. Na děti tu čeká kouzelný domeček, houpačky, klouzačky, pískoviště plné hraček a další zábavné aktivity.

dětské hřiště

Fotografie dětského hřiště, na které je pískoviště, dětský domeček, houpačky, klouzačky a jiné aktivity pro děti.

Kde je Resort Svět?

Resort Svět se nachází kousek od Prahy v Úžicích u Kralup nad Vltavou. Díky ideální lokalitě jste tak u nás například z pražských Letňan za jeden *cobydup. Z Letiště Václava Havla to jsou zhruba tři cobydupy a z centra přímo od “koně”, to může být tak dva a půl cobydupu.

Úžice však nejsou jen ideální lokalitou vůči Praze, ale nacházejí se také kousek od větších Kralup nad Vltavou, Mělníka, nebo Teplic. Pro přijíždějící z Prahy, kteří nejedou osobním vozidlem, přijde vhod přímé spojení z Kobylis.

*1 cobydup = cca 10 minut.

Dárek pro zamilované

wellness pobyt na víkend

Díky nádherné okolní přírodě, odpočinkovým aktivitám, restaurací přímo v areálu, se odpočinkový wellness víkend přímo nabízí.

Více o dárkových poukazech