Vysoká variabilita a krásné prostředí

Firemní akce a teambuilding

Nabízíme vám k pronájmu kongresové centrum s kapacitou až 60 sedících osob. Využijte možnost realizovat vaše firemní školení v naprostém soukromí jen 9 km od Prahy. Centrum je možno využít k pořádání školení, konferencí, firemních jednání, workshopů a dalších podobných firemních akcí. Pro teambuilding poslouží prostorný venkovní areál s putting golfem.

Naše Restaurace

Skvělá kuchyň a profesionální služby

Catering a aktivity

Nabízíme kompletní občerstvení během konání události. Od ranních snídaní, až po přestávky na kávu a čaj. V případě větších akcí kompletní cateringové služby s rauty na míru.

Ať už se jedná o teambuilding nebo workshop, naše venkovní i vnitřní prostory vám mohou posloužit k pořádání různých sportovních aktivit.

My Vám nabízíme putting golfové hřiště a rybníky ke sportovnímu rybolovu. Dle domluvy rádi připravíme i závody v rybaření či turnaj v putting golfu, včetně zajištění cen.

Pro další aktivity lze pronajmout naše venkovní prostory (louky, altány, rybníky), dále prostory obou restaurací nebo kongresového centra. Firmy u nás využily plno různých aktivit od mobilního kasina, únikových her, lidského fotbalu až po meditační či vzdělávací programy. Tyto aktivity již nejsou v naší režii. Doporučujeme vybrat profesionální externí firmu.

poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

děkujeme za vaši důvěru. brzy se vám ozveme!
whoops! na něco jste zapomněli, ale to se stává. zkontrolujte prosím všechna vyplněná pole objednávky.