Ideální místo pro svatební obřad

Kaplička Sv. Jána

Pravý klenot Resortu Svět v Úžicích se nachází v kapličce sv. Jána. Ta byla postavena v roce 2010 a nachází se pouhých 50 metrů od soukromé restaurace Bašta. Kaplička je tak ideální místem pro romantickou svatbu na vysoké úrovni jak pod širým nebem, tak až pro 60 osob pod zastřešením.

Naším cílem je nabídnout servis „vše na jednom místě“. Svatební obřad na úžasném romantickém místě v Kapli sv. Jána, svatební hostinu v privátní restauraci Bašta a ubytování v netradičním exotickém Pensionu Svět s cestovatelskou tématikou.

Kaplička slouží návštěvníkům rovněž pro tichou soukromou meditaci a zvolnění od všedního pracovního vypětí a stresu.

Nezapomenutelná svatba

Unikátní interiér

Interiér kapličky je vyzdoben originálním kořenovým reliéfním sousoším. Kořeny byly vykopány nedalo Bašty při stavbě našeho pensionu. Pod bravurní řezbářskou prací je podepsaný Jozef Cipryán z Podhradí.

Reliéf nejsvětější trojice byl dokončen už v roce 2010 během Velikonoc. Panna Marie je znázorněna jako „zjevení“ na kmenu dřeva. Anděl pak nese těžký kříž. Pod oltářem je betlém s jedenáctkou figurek. Zcela originální je i kovářská výzdoba od svícnů přes pult na bibli až po mohutné vstupní dveře.

Kaple je stavěna přesně podle světových stran, v roce 2010 byla vysvěcena kardinálem Dominikem Dukou a zdobí ji světské artefakty z různých koutů světa.

Svatby kousek za Prahou
Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.