ZAVŘÍT upozornění

restaurace
resort svět

Léto pominulo a tak jsme Bistro Ranč přesunuli z golfového prostředí našeho hřiště do denní restaurace Ranč hned u vjezdu do Resortu. Zde se můžete těšit na skvěle čepované pivo Pilsner Urquell, výborný gril, vyhlášené šťavnaté burgery a mnoho dalšího.

Čekají vás také polední nabídky, naše stálé klasiky, ale i sezónní novinky, a to včetně víkendových specialit.

U nás to není jen o jednom gastro provozu, ale hned třech. O letní a zimní provoz se dělí Bistro Ranč s denní restaurací Ranč, kde v létě dáváme prostor pouze svatebčanům. Bistro Ranč byla novinkou v roce 2020 a úspěšnou, proto už nyní můžeme prozradit, že příští léto se odehraje v podobném duchu, jen zcela jinou kulturou a to jak pivní tak gastronomickou.

Třetí možností a tou nejvíce reprezentativní a historicky s námi spjatou je privátní restaurace Bašta. Místo, které si za uběhlých patnáct let zamilovala snad každá nevěsta. Místo, které píše životní příběhy. O všem svědčí i roky vyprodané termíny, nesčetně moc pozitivní recenzí a ohlasů. Kdekoliv se u nás najíte, napijete, budeme to stále jen my, rodinný management se skvělým a milým servisem v přední linii.

letní bistro ranč

Moderní Bistro s nabídkou kvalitní gastronomie. Krásná příroda, golfové hřiště, rybníky plné ryb, zvířátka, dětské hřiště a hlavně pohodová rodinná atmosféra. Zastřešený altán vhodný pro narozeninové oslavy nebo jako záchrana před letním deštíkem.

Privátní restaurace Bašta

privátní restaurace bašta

Bašta je privátní restaurace, nacházející se v dolní části našeho resortu u rybníků. Kapacita restaurace 70 míst a letní zastřešená terasa 30 míst. Otevíraná pouze pro uzavřenou společnost. Nabídku zde připravujeme dle konkrétních představ po předchozí osobní schůzce, kde vám budou rovněž sděleny ceny a podmínky pro její otevření.

Bašta je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí, soukromou oslavu v naprostém soukromí, tak pro firemní akci.

Restaurace Ranč

denní restaurace ranč

Unikátní kamenná kuchyně s grilem a udírnou. Dvě oddělené části, dětský koutek a kapacita restaurace je 80 míst a venkovní terasou pro 20 osob. To je denní restaurace Ranč. Zde je ideální možnost uspořádat menší soukromou akci, ale rovněž i větší akci do 80 osob za daných podmínek. Vše je na domluvě a vašich představách.

V celém resortu čepujeme Pilsner Urquell. Zapracovali jsme na pivní kultuře, která Vám bude zárukou, že si u nás pochutnáte na čepované plzni té nejvyšší kvality.

V přední části restaurace probíhají snídaně pro ubytované hosty.