restaurace
resort svět

V letošním sezóně bude v denní provozu fungovat pouze nové letní Bistro Ranč. Obě restaurace, Ranč i Bašta se tedy přes léto stanou privátními pro větší soukromé akce. Restaurace Ranč bude navíc sloužit ubytovaným hostům na bufetové snídaně.

V menu Bistra se objevují naše vyhlášené šťavnaté burgery, domácí hranolky, BBQ křidélka, Caesar salát, na které jste byli dosud v restauraci Ranč zvyklí. Dále si můžete objednat grilovaná masa a další speciality, které pro vás budeme během léta vymýšlet.

Absolutní novinkou v nabídce naší gastronomie je domácí italská pizza. Těšit se můžete i na točenou zmrzlinu. Denní Restaurace Ranč (u parkoviště) pouze v letních měsících přesouvá svůj provoz do prostor vám příjemnějších, tedy ven k rybníkům a putting golfu.

letní bistro ranč

Moderní Bistro s nabídkou kvalitní gastronomie. Krásná příroda, golfové hřiště, rybníky plné ryb, zvířátka, dětské hřiště a hlavně pohodová rodinná atmosféra. Zastřešený altán vhodný pro narozeninové oslavy nebo jako záchrana před letním deštíkem.

Privátní restaurace Bašta

privátní restaurace bašta

Bašta je privátní restaurace, nacházející se v dolní části našeho resortu u rybníků. Kapacita restaurace 70 míst a letní zastřešená terasa 30 míst. Otevíraná pouze pro uzavřenou společnost. Nabídku zde připravujeme dle konkrétních představ po předchozí osobní schůzce, kde vám budou rovněž sděleny ceny a podmínky pro její otevření.

Bašta je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí, soukromou oslavu v naprostém soukromí, tak pro firemní akci.

Restaurace Ranč

denní restaurace ranč

Unikátní kamenná kuchyně s grilem a udírnou. Dvě oddělené části, dětský koutek a kapacita restaurace je 80 míst a venkovní terasou pro 20 osob. To je denní restaurace Ranč. Zde je ideální možnost uspořádat menší soukromou akci, ale rovněž i větší akci do 80 osob za daných podmínek. Vše je na domluvě a vašich představách.

V celém resortu čepujeme Pilsner Urquell. Zapracovali jsme na pivní kultuře, která Vám bude zárukou, že si u nás pochutnáte na čepované plzni té nejvyšší kvality.

Během léta podstránku restaurace doplníme a opět se sem z bistra v září vrátíme.

V přední části restaurace probíhají snídaně pro ubytované hosty.

Během léta na ranči pořádáme akce minimálně
pro 40 osob.