Letní Bistro Ranč

Letní Bistro Ranč v Resort Svět. Burgery, pizza a gril kousek za Prahou, Úžice, Kralupy nad Vltavou.

větší, modernější, příjemnější

Otevřeno každý den

Od 28. května jsme přesunuli náš denní gastronomický provoz do letního Bistro Ranč k putting golfu. šit se zde můžete na novou pivní a gastronomickou kulturu. Plznička pěkně do vychlazeného skla, jídlo na pořádné talíře a posezení jak se patří.

Denně grilujeme, točíme naší pizzu s výhradně italskými surovinami, v týdnu vaříme vždy jednu čerstvou hotovku a víkendech servírujeme skvělou specialitu.
Děti ocení nejen dětské hřiště, ale i nanuky a domácí limonády.

Otevřeno máme každý den od 11:00 do 22:00.
Minigolf si zahrajete už od 10:00.

Rezervace a další informace: +420 602 348 286

menu
golf

maso přímo z grillu

poctivý burgery

Jestli se můžeme za něco pochválit, tak mimo dokonale čepovanou Plzeň, to jsou určitě naše burgery. Pro ně si jezdí lidé z celého okolí. Stejně jako naše ostatní jídla, i burgery jsou z těch nejkvalitnějších surovin. Máte už dost promočených housek a suchých hranolek? Stavte se a nebudete litovat. Nemůžete dorazit a jste z okolí? Objednejte si je skrze náš rozvoz.

Rozvoz jídla

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK rANČE

Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.