Bistro Ranč je již uzavřeno

Letní Bistro Ranč v Resort Svět. Burgery, pizza a gril kousek za Prahou, Úžice, Kralupy nad Vltavou.

Děkujeme za přízeň v sezóně 2023!

Sezóna 2023 ukončena

Letošní Bistro sezóna skončila. V původním plánu jsme měli mít Bistro otevřené po celý říjen, ale nadprůměrné teplé říjnové počasí skočilo velmi rychle. Zima nám ukázala, že se blíží...

Putting golf bude otevřen i nadále s tím, že výdej holí v pracovním týdnu probíhá na recepci pensionu. O víkendech v restauraci Ranč u parkoviště.

Otevírací doba Bistra: Až od dubna/května 2024

Rezervace a další informace: +420 602 348 286

menu
golf

maso přímo z grilu

poctivý burgery

Jestli se můžeme za něco pochválit, tak mimo dokonale čepovanou Plzeň, to jsou určitě naše burgery. Pro ně si jezdí lidé z celého okolí. Stejně jako naše ostatní jídla, i burgery jsou z těch nejkvalitnějších surovin. Máte už dost promočených housek a suchých hranolek? Stavte se a nebudete litovat.

Take away

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK rANČE

Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.