Bistro Ranč v provozu o víkendech

Letní Bistro Ranč v Resort Svět. Burgery, pizza a gril kousek za Prahou, Úžice, Kralupy nad Vltavou.

Bistro ranč v provozu od pátku (14:00) do neděle

Září, říjen otevřeno o víkendech

Letošní Bistro sezóna skončila končí.  Jedna změna oproti minulým sezónám. Bistro bude letos otevřené do cca konce října pouze od pátku (14:00) do neděle, kde bude v provozu pouze bar a výdej holí pro putting golf.

Obědy a večeře budou naši kuchaři chystat už pouze v restauraci Ranč u parkoviště.

Otevírací doba Bistra:
Pátek: 14:00-20:00
Sobota a neděle: 11:00-22:00

Rezervace a další informace: +420 602 348 286

menu
golf

maso přímo z grilu

poctivý burgery

Jestli se můžeme za něco pochválit, tak mimo dokonale čepovanou Plzeň, to jsou určitě naše burgery. Pro ně si jezdí lidé z celého okolí. Stejně jako naše ostatní jídla, i burgery jsou z těch nejkvalitnějších surovin. Máte už dost promočených housek a suchých hranolek? Stavte se a nebudete litovat.

Take away

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK rANČE

Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.