Letní Bistro Ranč

Letní Bistro Ranč v Resort Svět. Burgery, pizza a gril kousek za Prahou, Úžice, Kralupy nad Vltavou.

větší, modernější, příjemnější

Otevřeno každý den

Od pátku 13. května náš denní gastronomický provoz přesunul do letního Bistra Ranč k putting golfu. šit se zde můžete na novou pivní a gastronomickou kulturu. Plznička pěkně do vychlazeného skla, jídlo na pořádné talíře a posezení jak se patří.

Denně grilujeme, točíme pizzu s výhradně italskými surovinami. V nabídce najdete i naše wrapy, oblíbené saláty, nově týdenní specialitu a zákusky z vitríny.

Děti ocení nejen rozšířené dětské hřiště, ale i nanuky a domácí limonády. Těšit se mohou i na nové zvířecí přírůstky. Dvě lamy krotké (Andy a Luis) a zakrslého beránka (Josého).

Otevřeno máme každý den od 11:00 do 22:00.
Minigolf si zahrajete už od 10:00.

Rezervace a další informace: +420 602 348 286

menu
golf

maso přímo z grillu

poctivý burgery

Jestli se můžeme za něco pochválit, tak mimo dokonale čepovanou Plzeň, to jsou určitě naše burgery. Pro ně si jezdí lidé z celého okolí. Stejně jako naše ostatní jídla, i burgery jsou z těch nejkvalitnějších surovin. Máte už dost promočených housek a suchých hranolek? Stavte se a nebudete litovat.

Rozvoz jídel o letních prázdninách
O letních prázdninách (červenec a srpen) je naše služba rozvozů z provozních důvodů mimo provoz. Jídlo na osobní odběr si můžete objednávat i nadále, a to každý den. Děkujeme za pochopení a budeme rádi, když si objednáte nebo se za námi přijedete podívat. :-) P.S. Od září se k rozvozům opět vrátíme.

Rozvoz jídla

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK rANČE

Obřadní květinový oblouk sloužící k oddání svatebčanů.Dětské hřiště u letního Bistra Ranč.Snímek zachycující kamennou budovu Restaurace Bašta.V areálu resortu se nachází přátelské zvířátka. Na snímku místní kozička.Restaurace Bašta slouží primárně pro svatební a firemní klientelu.Další snímek z ptačí perspektivy na putting golfové hřiště a přilehlé rybníky sloužící k rybolovu.
Svatební oblouk na louce Resort Svět.
Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.Snímek interiéru kongresového centra sloužícího pro firemní akce a prezentace.