ZAVŘÍT upozornění

Deluxe apartmány

Austrálie

Největší pokoj s 80m2 a soukromým balkonkem s posezením. Je zdoben drobnými australskými doplňky, má krb, king-size postel s nebesy, dvě koupelny a kompletní vybavení, včetně plnohodnotné kuchyně.

VÍCE O POKOJI

VIP apartmány

Mexiko

Mayské pyramidy, korková podlaha a posvátný jaguár. V tomto apartmánu se vydáte na cestu poznání mayského věštění budoucnosti, které vám předpovídá luxusní zážitek v tomto VIP pokoji.

VÍCE O POKOJI

Rodinné apartmány

Maroko

Maroku dominuje maurská výzdoba a pestré barvy. Apartmán vhodný pro pobyt s dětmi má krásný výhled na nádhernou přírodu kolem. Výhodou je lokace v přízemí, kde lze parkovat před vchodem. Včetně toho má plnohodnotnou kuchyni.

VÍCE O POKOJI

Itálie

Tento apartmán je největším v našem pensionu. Má dva samostatné pokoje, dvě koupelny, kuchyňku s ledničkou a minibarem a vlastní venkovní terasu. První pokoj pro dvě osoby je v přízemí a připomíná Benátky se svými barevnými domy, kanály a maskami.

VÍCE O POKOJI

Indie

Dominantní oranžová barva, stropy z černozlaté textilní omítky a orientální tapeta. Pokoj v provedení 3D, klenby v indickém stylu, minarety a kupole chrámu Tádžmahal, sochy bohů Ganéša a Lakšmí.

VÍCE O POKOJI

Čína

Největší pokoj se skládá ze dvou samostatných oddělených pokojů v červené barvě. Menší pokoj s čínskou zdí a větší s vyřezaným čínským drakem. Apartmán má balkon, velkou manželskou postel a červenou koupelnu.

VÍCE O POKOJI

Keňa

Nově zmodernizovaný rodinný apartmán Keňa nabízí dva prostorné pokoje jak pro rodiče, tak pro jejich děti. Čeká vás věžička s výhledem na celý resort, kůže zebry, lvů a antilop i podsvícená malba safari.

VÍCE O POKOJI

Mezonetové apartmány

Peru

Klimatizovaný kamenný apartmán starobylého impéria Inků, soubor kamenných teras, galerií a stěn porostlých zelenou trávou. Pokoji vévodí velká postel pod malbou Machu Picchu.

VÍCE O POKOJI

Španělsko

V pokoji jsou oddělené postele. Dominuje žlutá barva, stropy z pravé juty, bavlněná omítka, rohy a kůže býka. V koupelně se nachází mozaika nejznámější arény pro býčí zápasy v Madridu a datlová palma.

VÍCE O POKOJI

Turecko

Převládá modrá barva, stropy z kobercoviny, koberce na zdech. Turecké lampy a dekorace. V koupelně mozaika muslimské mešity s dvěma minarety, dvě oddělené postele, vyřezávaná skříň a stůl.

VÍCE O POKOJI

Indonésie

Pokoj s dvěma oddělenými postelemi. Dominuje zelená barva, stropy z mořské trávy, bavlněná omítka a bambusy. V koupelně mozaika  budhistického chrámu na Bali. Typická palma mořské jablko.

VÍCE O POKOJI

Řecko

Převládá tmavě modrá barva, v interiéru se budete cítit jako na pláži, na zdi malovaný západ slunce, tlumené světlo ve stavbičkách na jednom s řeckých ostrovů. Klimatizovaný pokoj s manželskou postelí.

VÍCE O POKOJI

Amerika

Dominuje hnědá barva, stropy z kukuřičné rohože, hliněná omítka. Nad manželskou postelí najdete indiánské týpí s vyřezávaným totemem a v koupelně nejznámější skály - monument Valley.

VÍCE O POKOJI

recenze našich hostů


Super restaurace, výborné jídlo, příjemná profesionální obsluha, navíc krásné prostředí. Takhle by měla vypadat restaurace do které se člověk rád vrátí.


Michal | google.com

Pokoj byl perfektní pro rodinu, mezonet - nahoře jsme uložili děti, dole byla ložnice a menší obýváček. velmi kladně hodnotím kuchyňský koutek s rychlovarnou konvicí, dřezem a ledničkou. Snídaně byla dobrá, děti i my jsme byli spokojeni.

Ludmila | booking.com
Děkujeme za krásný svatební den v nádherném Resortu Svět. Výborná kuchyně, milý personál, krásné ubytování a dle slov hostů, vynikající snídaně!
Michal facebook