ZAVŘÍT upozornění

Svatby
v resortu svět

Resort Svět je ideálním místem pro Vaši svatbu v romantickém prostředí. Za dobu patnáctiletého působení jsme úspěšně zvládli uspořádat stovky svateb. Celou svatbu připravujeme na klíč a s rodinnou péčí. Můžete se u nás jak oddat, uspořádat svatební hostinu, tak i přenocovat v cestovatelském pensionu. U nás je vše na jednom místě.

jídlo té nejvyšší kvality

Připravíme vám celé svatební menu i s rautem. Naši kuchaři vaří pouze z čerstvých surovin a to na té nejvyšší možné úrovni.

nádherné prostředí

Vnitřní prostory resortu jsou obklopeny krásnou přírodou, díky které na vaši svatbu nezapomenete nejen vy, ale také vaši hosté.

kompletní zázemí

Dvě restaurace, kaplička, svatební brány na louce, ubytování v cestovatelském pensionu a krásná místa na ty nejhezčí svatební fotografie.

Rodinný přístup

svatba snů v rodinném prostředí

Naše motto je "s rodinnou péčí", a proto si zakládáme na pečlivém a individuálním přístupu. Naše kapacity dovolují uspořádat hostiny až pro 150 osob. Nabízíme sestavení svatebního menu a rautu, odbornou koordinační konzultaci před i během svatby. Nemějte z ničeho strach, naše svatební manažerky si umí poradit téměř se vším a budou vám zárukou klidného, pohodového a nezapomenutélného životního dne.

Obřad v resortu Svět

Pravý klenot Resortu Svět se nachází v kapličce sv. Jána. Velkou poctou je vysvěcení českým kardinálem panem Dominikem Dukou. Kaplička slouží jako jedno z obřadních míst. V případě špatného počasí se obřad organizuje zde pod zastřešenou terasou.

Druhou možností je svatba pod jednou z našich rozkvetlých svatebních brán na louce, které se nachází v přední a v zadní části restaurace Bašta.

Novomanželský pár

možnost výběru restaurace

Svatbu lze uspořádat buďto v denní restauraci Ranč nebo v privátní restauraci Bašta. Ranč je vhodný pro svatby od 25 do 70 hostů. Bašta je otevírána pouze pro větší svatby s minimálním počtem 50 hostů a s kapacitou až pro 150 osob. Každá z našich restaurací má své osobité kouzlo, podmínky otevření a je tedy jen na Vás, kterou z nich si vyberete.

ubytování v cestovatelském pensionu

Pro ubytování hostů, nebo i jen novomanželského páru vám poslouží náš cestovatelský pension s tématickými pokoji. Ty jsou rozsáhlé a většinou pojmou celou skupinu lidí. Párům doporučujeme apartmán Thajsko, jež má součástí vířivou vanu s výhledem na osvětlené hvězdné nebe.

Svatební raut

svatební menu a catering

Připravíme vám svatební menu na míru dle vašich přání a našich možností. V případě, že se vám náš resort zalíbil, vyplňte poptávkový formulář a my vám zašleme naší nabídku na svatební menu, raut a venkovní grilování pod zastřešenou terasou. Celou nabídku lze různě kombinovat, tak aby vám přesně vyhovovala. Pokud to bude jen možné, moc rádi vyhovíme i vašim speciálním přáním.

svatební poptávkový formulář

V případě zájmu o svatbu v našem resortu vyplňte prosím formulář a naše svatební oddělení vás bude co nejdříve kontaktovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

děkujeme za vaši důvěru. brzy se vám ozveme!
whoops! na něco jste zapomněli, ale to se stává. zkontrolujte prosím všechna vyplněná pole objednávky.