privátní wellness pobyty kousek od Prahy

Wellness pobyty pro dva, nebo i pro jednoho? K tomu slouží naše pokoje z kategorie wellness. Těmi lze také obdarovat své blízké formou dárkového poukazu.

více o ubytování
Obrázek wellness centra resortu Svět.

unikátní cestovatelský pension

Cestovatelský pension v klidném prostředí obklopen přírodou a rybníky. V nabídce je 18 apartmánů různých kategorií s cestovatelskou tématikou.

více o ubytování

darujte zážitek,
darujte svět

Na všechny služby, které resort nabízí, lze pořídit dárkový poukaz. Obdarujte své nejbližší zážitkem, na který budou dlouho vzpomínat. Náš dárkový poukaz můžete pořídit na golf, wellness, ubytování, nebo do restaurace Ranč.

více o ubytování

Restaurace
ranč

Restaurace Ranč není jen o tradičních receptech z klasické české kuchyně, ale zakládáme si i na kvalitních světových pokrmech. Mimo Ranč nabízíme také možnost uspořádat soukromou akci v přilehlé restauraci Bašta. Pokrmy z Ranče si lze objednat domů.

více o ranči

svatby a hostiny

Ať už plánujete svatbu menších rozměrů, nebo obrovskou hostinu s desítky hosty. Náš resort splní všechna vaše přání. Za dobu patnáctiletého působení jsme úspěšně zvládli uspořádat stovky svateb. Celou svatbu připravujeme na klíč a s rodinnou péčí.

více o svatbách

golf a rybolov

V areálu resortu se nachází putting golfové hřiště a také několik rybníků, které slouží k rybolovu. Ideální pro odpočinek a nejedno příjemné odpoledne.

více o aktivitách v resortu

firemní akce

Ať už pořádáte firemní team-building, konferenci, seminář, nebo soukromé schůzky. Areál resortu vám poskytne vše, co k takovým aktivitám potřebujete.

více o službách pro firmy

Resort Svět

Spojení přírodní krásy, cestovatelského poznání a jedinečné gastronomie v rodinné atmosféře. Naše originální prostředí a individuální péči vyhledávají nejen budoucí manželé, rodiny s dětmi, příležitostní rybáři a firemní klientela, ale každý, kdo chce na chvíli uniknout každodennímu ruchu.

Těšíme se na vás a věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

neodolatelný relax

wellness

Zobrazit pokoje
NOVINKA
nevšední zážitek

deluxe

Zobrazit pokoje
pro ty nejnáročnější

vip

Zobrazit pokoje
Prostorné a útulné

mezonet

Zobrazit pokoje
se vším všudy

rodinný

Zobrazit pokoje

wellness pobyty

Ideální místo pro odpočinkový, nebo romantický zážitek.

Co si takhle konečně trochu odpočinout a načerpat chybějící energii? Relaxační víkend pro dva ve wellness to zařídí. Připravíme vám wellness na míru. Ať už program wellness víkend pro páry, nebo jedince. Postarejte se o tělo, ono vám to pak vrátí zpátky.

wellness pobyty

kulinářské orgie Restaurace Ranč

Burgery, steaky, křídla a další bomby.

V restauraci jsme se moc neohřáli a přišel očekávaný lockdown. Restauraci Ranč naleznete hned u vjezdu do Resortu. Zde se můžete těšit na skvěle načepované pivo, výborný gril, vyhlášené burgery a během uzavírky i na domácí italskou pizzu.

Během lockdownu nadále vaříme. Využijte našich rozvozů po okolí z nového menu, nebo se za námi zastavte a my vám vydáme jídla z výdejního okénka.

více o Ranči

firemní akce

Resort je plně vybaven k pořádání firemních akcí. Pro schůzky, školení, konference a workshopy slouží naše Kongresové centrum s kapacitou až 60 sedících lidí.

chci vědět více

sport a relax

Služby gastronomie, ubytování a kongresu dokonale doplňují dvě venkovní aktivity. V resortu se nachází golfové hřiště a rybníky sloužící k rybolovu.

chci vědět více

vouchery

Pokud tápete s dárkem pro své nejbližší, nebo kolegy, kterých si vážíte, může vám přijít vhod nabídka našich dárkových poukazů.

chci vědět více

nejkrásnější místo na svatbu

„Co nám udělá stáří, když jsme dva?”

Každá nevěsta by chtěla romantickou svatbu a prostory našeho resortu jsou tím ideálním místem, kde si toto přání splnit.

Za dobu již patnáctiletého působení jsme úspěšně zvládli uspořádat stovky svateb. Celou svatbu připravujeme na "klíč" s rodinnou péčí v nezapomenutelném prostředí.

více o zařizování svatby