ZAVŘÍT upozornění

resort svět
PRo firmy

Nabízíme vám k pronájmu kongresové centrum s kapacitou až 60 sedících osob. Využijte možnost realizovat vaše firemní školení v naprostém soukromí jen 9 km od Prahy. Centrum je možno využít k pořádání školení, konferencí, firemních jednání, workshopů a dalších podobných firemních akcí. Pro teambuildingové účely poslouží prostorný venkovní areál s putting golfem.

wi-fi připojení zdarma

Wi-Fi

Wi-Fi připojení zdarma

projektor

Vybavení

Dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení, bezdrátový mikrofon

multifunkční tiskárna

Sekretariát

Kopírování, tisk a skenování

multifunkční tiskárna

Až 60 osob

Kongresové centrum s kapacitou až 60 osob

Vysoká variabilita a krásné prostředí

Pro pořádání workshopů, schůzek a školení se nachází v resortu kongresové centrum. Jeho uspořádání je variabilní. Okolí kongresového centra nabízí rybníky, altány a jiná místa na odpočinek během přestávek.

Catering a coffee break

Nabízíme kompletní občerstvení během konání události. Od ranních snídaní, až po přestávky na kávu a čaj. V případě větších akcí kompletní cateringové služby s rauty na míru.

venkovní a vnitřní aktivity

Ať už se jedná o teambuilding nebo workshop, naše venkovní i vnitřní prostory vám mohou posloužit k pořádání různých sportovních aktivit. Není problém sjednat závody v rybaření, turnaj v golfu, lukostřelbu či další oblíbené firemní aktivity. Pro vnitřní aktivity lze využít prostor restaurací nebo kongresového centra od mobilního kasina až po únikové hry.

poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

děkujeme za vaši důvěru. brzy se vám ozveme!
whoops! na něco jste zapomněli, ale to se stává. zkontrolujte prosím všechna vyplněná pole objednávky.