Připravujeme

  Resort: 1. května grilování na golfu s šéfkuchařem Lukášem Starým


  Kdo si myslel, že letos u nás bude gastronomická nuda, tak se velmi mýlil. Na naší kuchyní nedáme dopustit a to v žádném případě, proto dnes a denně pracujeme na tom, abychom jí zase o kus posunuli. Na prvního máje (svátek lásky) jsme si připravili otevření grilovací sezóny, tak jak se od nás sluší a patří. Nebyli bychom to my, kdyby nešlo zase o něco netradičního a speciálního. Grilovat budeme v latinsko-americkém stylu a vše jsme svěřili do rukou zkušenému šéfkuchaři Lukášovi Starému. Kdo ví, třeba se s Lukášem budete vídat i častěji :-P. Dále budeme točit pivečko, hrát putting-golf, děti ocení naše dětské minihřiště s houpačkami a trampolínu.
  POZOR! Nezapomeňte na polibky pod rozkvetlými stromy.
  Nenechte si ujít letošní první grilovačku, vezměte své drahé polovičky, známý, kamarády a udělejte si fajn výlet k nám. My se na Vás moc těšíme.

  Upozornění, tento den necháme restauraci Ranč odpočívat, vše necháme na Lukášovi a jeho grilovačce.

 • Golf: Hrajeme! Každý den od 10:00 do 19:00!


  Vážení hosté, přátelé,
  v sobotu 7. dubna jsme úspěšně odstartovali letošní putting-golfovou sezónu. Jistě se ptáte, co jsme si zase letos připravili za novinky?! Samozřejmě že připravili, nás by to přeci ani bez novinek nebavilo. :-P. Speciálně na golf jsme přijmuli posilu Romana, který se bude starat jednak o Vás, rovněž také o celé hřiště a okolí. Došlo na stavební úpravy některých jamek, všechny jamky jsme precizně vyčistili, můžete se tak těšit na další rok skvělé zábavy na putting-golfu v Úžicích. Určitě potěšíme i milovníky kávy, děti ocení zmrzliny a naše dětské hřiště a trampolínu.

  Volejte a piště svým známým, že se i letos v Úžicích hraje! Těšíme se na Vaši návštěvu a třeba na Vaše nové rekordy.

 • Resort: Cestovatelsko-gastronomické besedy od září 2018

  Jsme moc rádi, že Vás naše cestovatelské besedy tak baví, zájem je čím dál větší. Nebojíme se říct, že je obrovský! Bohužel nedokážeme více rozšířit kapacitu, a tak se na mnohé z Vás nedostane. Trápí nás to, lámeme si s tím hlavy, ale opravdu s tím nic neuděláme. O dubnový cestovatelský večer Kubu je až strhující zájem a umět pana Papeže naklonovat, tak jedeme na obou provozech najednou. To bohužel ještě neumíme. :-/
  Přinášíme Vám alespoň termíny cestovateslkých besed od září. Zatím nemáme potvrzené konkrétní země, ty se pokusíme zveřejnit nejpozději do začátku prázdnin.
  Pokud Vás tedy cestovatelské večery baví a nechcete si nechat večery ujít. Piště či volejte pro rezervaci už nyní. info@resortsvet.cz | +420 724 236 589.
  Více informací o cestovatelských besedách zde.
  Termíny od září 2018:
  - sobota 1.9. 2018e
  - pátek 5. 10. 2018
  - pátek 2. 10. 2018

Aktuálně

  Bašta: Dva volné letní termíny na Vaši svatbu


  Pro letošní svatební sezónu máme poslední dva volné atraktivní termíny:
  - 13.7.2018
  - 18.8.2018

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

 • Restaurace Ranč: 26.-27.4. otevřeno do 15h


  Ve dnech 26. a 27.4. bude z důvodu konání soukromých akcí otevřeno pouze do 15:00. Děkujeme za pochopení

 • Resort: Aktuální pracovní nabídka


  Hledáme šikovné posily na pozice:

  - Kuchař (HPP i brigádně)
  - Servírka/číšník
  - Obsluha putting-golfu

  Výpomoc přes víkend, práce na svatbách, firemních rautech, možnost dlouhodobé spolupráce.
  Nástup možný ihned!
  Kontaktujte nás a na všech podmínkách se už společně domluvíme.

  Kontakt +420 724 236 589 | info@resortsvet.cz
  Nebo nám napište na firemní facebook Resort Svět.

 • Ranč: Nová otevírací doba restaurace Ranč


  Vážení hosté, s blížící se jarní sezónou pro Vás v týdnu prodlužujeme otevírací dobu restaurace Ranč, a to úterý až sobota 11:00 - 22:00, neděle zůstává do 18:00hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět

 • Pension Svět: Nově zrekonstruovaný svatební apartmán Mexiko


  Během zímního volna si naši kluci z údržby hodně mákli, ale výsledky stojí za to! Nově zrekonstruovaný apartmán Mexiko s rozmazlovací vanou, zcela novou podlahou a kuchyňkou. Dále došlo též k zásadním úpravám apartmánů Čína a Egypt. Jedním z našich mott je: "neustále vylepšovat naše služby, tak aby se u nás hosté cítili, jako doma." Tímto mottem se všichni řídíme a snažíme se pro něj dělat maximum. Všechny fotky ze zimní rekonstrukce najdete na našem facebooku.