Připravujeme

-->

Aktuálně

  Ranč: Velikonoční otevírací doba restaurace Ranč


  čtvrtek 18.4. | 11:00 - 22:00
  pátek 19.4. | 11:00 - 22:00
  sobota 20.4. | 11:00 - 22:00
  neděle 21.4. | 11:00 - 22:00
  pondělí 22.4. | 11:00 - 22:00

 • Restaurace: OD 11. 3. 2019 NOVĚ ROZVOZY OBĚDOVÝCH MENU A CATERING DO KANCELÁŘÍ


  Vážení hosté, práce je stále moc a času na pořádný oběd málo. I z těchto důvodů jsme se rozhodli rozšířit naše služby a nabídnout Vám rozvoz obědových menu do Vašich pracovišť.
  Kam rozvážíme, za jakých podmínek a kdy se dočtete níže.
  Vzhledem k našim rodinným přístupům se budeme snažit vyhovět všem Vašim speciálním přání, které se mohou týkat skladbě menu, času rozvozů, místa doručení či jiných, samozřejmě v závislosti na našich možnostech.

  Předem děkujeme za Vaše zpětná hodnocení a případné připomínky, které povedou k doladění našich rozvozů a k Vaší maximální spokojenosti.

  Nově též nabízíme i zajištění cateringu do Vašich kanceláří (např. studené občerstvení, obědy či kompletní cateringový servis). Více informací a cenovou nabídku Vám poskytne náš manažer restaurace na uvedených kontaktech.

  Kdy rozvážíme?
  > Každý všední den (pondělí až pátek) od 11:00 do 15:00 (mimo svátků)

  Jak fungují rozvozy?
  > Objednávky na rozvoz přijímáme každý den do 10:45
  > Výše minimální objednávky je 250,-Kč
  > Cena rozvozu: ZDARMA
  > Balné 10,-Kč/porce. Jídla balíme do jednorázových krabiček, misek, plastových obalů, alobalů…Vždy dle konkrétního jídla, tak aby jsme Vám ho přivezli v té nejvyšší kvalitě. Krabičky Vám pak převážíme ve speciálních termoboxech, které splňujíc normu HACCP.

  Kam vozíme?
  > Okolí do 3km naší restaurace (Úžice, Odolena Voda, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Prologis Park, CTPark, Mrazírny Eurofrost)
  > Další místa případně dle domluvy

  Váš oběd si můžete vybrat zde

  Objednávky přijímáme na tel. +420 602 348 286, e-mailu: restaurace@resortsvet.cz

  Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme dobrou chuť.

 • Resort: Aktuální pracovní nabídka


  Hledáme šikovné posily na pozice:

  - Kuchař (HPP i brigádně)
  - Servírka/číšník (HPP i brigádně)
  - Recepční - cizí jazyk podmínkou (HPP)

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pracovní dobu, náplň a další důležité informace se dozvíte na předem domluveném osobním pohovoru.
  Kontakt +420 724 236 589 | info@resortsvet.cz

 • Golf: Sezóna 2019 - hřiště otevřeno od 30.3.

  Vážení golfoví příznivci, letošní sezónu zahajujeme v sobotu 30.3.2019. Všechny zveme ke hře za krásného jarního počasí od pondělí do neděle mezi 10 a 19. hodinou!

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět