Resort Svět - aktuality

Připravujeme

  Golf: 18.8.2018 Putting-golf pod hvězdami s grilováním


  Dovolujeme si vás pozvat na letošní letní novinku - NOČNÍ HRU PUTTING-GOLFU.
  Večerní hru si u nás často rezervují firemní skupiny a my jsme si řekli, proč neudělat noční hraní i pro veřejnost?! Teplé letní počasí nám tomu samo nahrálo, takto pojďme společně zkusit!
  Během celého dne a večera se bude na grilu točit vepřová kýta, kterou dospělí "neřidiči" mohou zapít točeným pivem Bernard.

  Přijeďte zkusit jak vám půjde hra při umělém nočním osvětlení a pod hvězdami. Těšíme se na Vás! :-)
  Vstupné: dle ceníku, celodenní vstupné samozřejmě platí i na večerní hru.

 • Resort: Cestovatelsko-gastronomické besedy od září 2018

  Jsme moc rádi, že Vás naše cestovatelské besedy tak baví, zájem je čím dál větší. Nebojíme se říct, že je obrovský! Bohužel nedokážeme více rozšířit kapacitu, a tak se na mnohé z Vás nedostane. Trápí nás to, lámeme si s tím hlavy, ale opravdu s tím nic neuděláme. O dubnový cestovatelský večer Kubu je až strhující zájem a umět pana Papeže naklonovat, tak jedeme na obou provozech najednou. To bohužel ještě neumíme. :-/
  Přinášíme Vám alespoň termíny cestovateslkých besed od září. Zatím nemáme potvrzené konkrétní země, ty se pokusíme zveřejnit nejpozději do začátku prázdnin.
  Pokud Vás tedy cestovatelské večery baví a nechcete si nechat večery ujít. Piště či volejte pro rezervaci už nyní. info@resortsvet.cz | +420 724 236 589.
  Více informací o cestovatelských besedách zde.
  Termíny od září 2018:
  - sobota 8.9. 2018 - Indoněsie, Jáva
  - pátek 5. 10. 2018 - Etiopie
  - pátek 2. 11. 2018 - Kolumbie, Ekvádor
  - pátek 7. 12. 2018 - Polynésie - Maorové v =Užicích

Aktuálně

  Ranč: Od 23.7.2018 nově otevíráme i v pondělí


  Vážení hosté, od pondělí 23.7.2018 rozšiřujeme otevírací dobu restaurace Ranč. Nově pro vás bude otevřeno každý den, tedy i v pondělí a to od 11:00 do 22:00. Připravujeme též novinky ve skladbě našeho menu a nový stálý jídelní lístek. Všechny novinky budou již brzy zvěřejněny na našem webu restaurace Ranč a facebooku.

 • Resort: Aktuální pracovní nabídka


  Hledáme šikovné posily na pozice:

  - Kuchař (HPP i brigádně)
  - Servírka/číšník
  - Obsluha putting-golfu

  Výpomoc přes víkend, práce na svatbách, firemních rautech, možnost dlouhodobé spolupráce.
  Nástup možný ihned!
  Kontaktujte nás a na všech podmínkách se už společně domluvíme.

  Kontakt +420 724 236 589 | info@resortsvet.cz
  Nebo nám napište na firemní facebook Resort Svět.

 • Golf: Putting-golfová sezóna v plném produ, výlet pro celou rodinu!

  Letošní golfová sezóna je momentálně v plném proudu. Počasí nám letos přeje, tak i proto můžeme hrát každý den od 10:00 do 19:00. Naše hřiště je hratelné pro celou rodinu, zabaví jak děti, dospělé, tak i seniory.
  Na golfovém stánku nabízíme širokou nabídku nealkoholických nápojů, dále například točené pivo Bernard, kávu a pro děti zmrzliny. Děti též ocení i houpačky a trampolínu. Výlet k nám ovšem nezačíná a nekončí jen u putting-golfu.
  Máme pro vás denně otevřenou restauraci Ranč, kde od 23.7. připravujeme jak polední menu, tak i večerní nabídku À la carte.
  Dále doporučujeme využít procházek po resortu, kde můžete potkat plno druhů divokých i našich domácích zvířátek. Pokud se vám nechtělo hned ten den domů, není problém, stačí si rezervovat apartmán v našem cestovatelském pensionu.
  V ceně vstupného je půjčení holí, míčků a score karet, kam si zapisujete vaše rekordy.

  Pokud by jste chtěli být informováni o všech aktualitách sledujte náš nový facebooku přímo putting-golfu, kde vám zaručeně nic neunikne.
  Těšíme se na vaši návštěvu! :-)

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět