Připravujeme

  Resort Svět: v neděli 16.7. - první grilování!

  Tuto neděli si budete moci vybrat zda zkusit něco lehkého z grilu na golfu nebo si jít v klidu poobědvat do restaurace Ranč a vybrat si z týdenní nabídky.
  Během léta se můžete těšit na klasické steaky, klobásky, špekáčky, burgery a určitě i na speciality, které si pro Vás Honza Folk připravuje a k tomu poteče točené pivo proudem.
  Vaše děti určitě ocení nanuky, trampolínu, houpačky a nové pískoviště. Věříme, že si naše grilovací neděle společně s námi užijete.

 • Resort Svět: Školní výlet do Resortu Svět

  Náš resort nabízí možnost školního výletu pro Vaši třídu. Oběd, odpolední hra minigolfu a to vše v přírodních prostorách s rybníky.
  Jak se k nám dostanete? Pohodlně autobusem či vláčkem. Jsme jen 9km od Prahy, kousek od Kralup nad Vltavou, Veltrus a Neratovic.
  Tento výlet je vhodný pro žáky 2.stupně.
  Tak děti, teď už stačí zajít jen za paní učitelkou nebo požádat své rodiče a užít si plno zábavy s celou třídou ještě před prázdninami.

 • Ranč: Cestovatelsko-gastronomické besedy od srpna 2017

  Jak již na posledním cestovatelském večeru zaznělo, od srpna opět pokračujeme.
  Původně jsme chtěli začít prvním večerem až v říjnu, ale jelikož je o večery tak obrovský zájem a stihli bychom tak jen tři večery do konce roku, tak jsme se rozhodli začít netradičně na konci letních prázdnin, konkrétně v pátek 25.8. a to v restauraci Ranč od 19:00. Zatím se jedná o předběžné termíny, v případě jakýchkoliv změn Vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Konkrétní témata zemí doplníme během měsíce června. Všichni si naplno užijte letní cestovatelskou dovolenou, poznávejte a nezapomeňte ochutnávat.

  Termíny od srpna 2017:
  - pátek 25.8. 2017 od 19:00
  - pátek 6.10. 2017 od 19:00
  - pátek 3.11. 2017 od 19:00
  - pátek 1.12. 2017 od 19:00


  O čem pojednávají naše vyhlášené cestovatelsko-gastronomické besedy? Dozvíte se zde:

Aktuálně

  Ranč: Změny v otevírací době!


  Od července 2017 máme pro Vás otevřeno od úterý do soboty 11-22h, v neděli 11-18h.

 • Putting-golf: Minigolf na zelené trávě - HRAJEME! HŘIŠTĚ V PROVOZU


  Po zimní pauze jsme pro Vás opět otevřeli naše hřiště. Na letošní rok jsme si připravili novinku. Rozšířili jsme naše stávající celodenní vstupné, o hodinové vstupné. Nově si můžete vybrat, zda si půjdete zahrát jen na hodinku (cca jedno 18 jamkové kolo) nebo u nás strávíte více času a zaplatíte si celodenní vstupné, na které jste byli doteď zvyklí. Hodinové vstupné doporučujeme na rychlou hru po obědě, práci či na svatbách. Celodenní vstupné ocení nadšenci klidu, relaxu a odpočinku, stejně jako výletníci či ubytovaní hosté. Těšíme se na setkání s Vámi.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Veřejný sportovní rybolov se stal největší novinkou loňského roku. Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět