Aktuálně

  Golf a rybaření: od pátku 10.4. otevíráme naše hřiště a rybníky!


  Vládní opatření pomalu ustupují, svět se začíná vracet do starých kolejí a u nás tak budeme od zítra hrát a rybařit!

  Ovšem za dodržování následujících podmínek:
   Každý návštěvník musí mít roušku nebo jinak zakryté dýchací cesty
   Na jedné jamce mohou hrát max. 2 hráči, s výjimkou rodiny
   Minimální odstup od druhé skupiny hráčů je 2m. Doporučujeme dodržovat odstup 1 volné jamky
   Po každém hráči budeme desinfikovat hole a míčky
   Z hygienických důvodů nelze využít související vnitřní prostory jako šatny, umývárny apod. Není také možné využívat stoly na venkovních zahrádkách

  Výdej holí v okénku na restauraci Ranč u parkoviště
  Výdej holí, míčků a score karet se bude vydávat ve výdejním „okénku“ restaurace Ranč u parkoviště. V restauraci vaříme, jídla si můžete objednat na odnos s sebou nebo na rozvoz. Menu naleznete zde: www.resortsvetonline.cz nebo volejte 602 348 286.

  Otevírací doba golfu
  Hrajeme každý den od 10:00 do 20:00.

  Děkujeme předem, že budete respektovat všechny nařízené podmínky (MZd č.j 15190/2020 čl. 3) a budete tak ohleduplní vůči ostatním návštěvníkům.

 • Resort: od pondělí 30.3. nabízíme rozvoz obědů a večeří po okolí


  Vážení hosté, přátelé, štamgasti!
  Od pondělí 16.3.2020 do 29.3.2020 byl poprvé v naší historii celý resort zcela uzavřen. Doba je zlá, otravná, protivná, nebaví nikoho z nás!
  Bohužel nikdo z nás si takovou situaci nedokázal představit ani v tom nejhorším snu, ale co už?!? Jsme v tom všichni společně…Vzhledem k vizi, že zavření restaurací bude trvat opravdu déle než jsme asi všichni čekali, rozhodli jsme se provoz obnovit a nabídnout vám zcela novou službu – rozvoz obědů a večeří!
  Makali jsme, co nám hlavy a síly stačily. Nejprve jsme se zamýšleli nad tím, co u nás máte rádi. Z těchto jídel jsme vybrali ty, které jsou vhodné pro rozvoz a odnos s sebou, poté doplnili o pár dalších tak, aby si vybral každý člen domácnosti.
  Stejně tak, abyste si jídlo mohli vychutnat v co největší možné kvalitě i z pohodlí domova nebo svého pracoviště. Bohužel všechna oblíbená jídla rozvážet nemůžeme a ani nechceme, právě z důvodu zachování maximální kvality. Nezůstali jsme jen u toho. Chtěli jsme vám nákup a objednání co nejvíce ulehčit a službu maximálně zpříjemnit. Pár hodin společné práce a vznikl zcela nový web, který se bude věnovat právě jenom rozvozům. Dovolte nám vás tedy pozvat na www.resortsvetonline.cz ,
  kde se dozvíte vše potřebné o nové službě rozvozu a přípravy jídla na odnos s sebou, neboli take away.

  Čekáme na našeho partnera storyous a brzy spustíme objednávkový systém online a každým dnem se objevíme též na dámejídlo.cz.
  Nebereme to na lehkou váhu, jdeme do toho naplno! Věříme, že se přidáte. 😊

  Náš nový projekt #resortsvetonline se bude do budoucna specializovat na online provoz našeho podniku. Tedy na prodej dárkových poukazů, ubytovacích balíčků, vstupů na putting-golf a dokonce i prodej a rozvoz potravin. Plánů máme plno, rozhodně s provozem nekončíme, ba naopak jdeme bojovat! Budeme rádi za každou vaši objednávku a všechny vaše připomínky přijímáme s otevřenou náručí. Služba je nová i pro nás. Vše budeme ladit k vaší maximální spokojenosti. Děkujeme, že jste s námi.

  Váš Resort Svět

  Dočetl jsem až sem a chci si objednat jídlo: www.resortsvetonline.cz!

 • Ubytování: Od pondělí 30.3.2020 nabízíme ubytování pro obchodní partnery


  Vážení obchodní partneři,
  máme velkou radost, že můžeme od pondělí 30.3. opět nabízet ubytování, i když zatím pouze pro korporátní klienty a účely spojené s pracovními cestami a prací.

  Ani naše restaurace nezahálí. Vaříme obědy a večeře s sebou, nově i rozvážíme po okolí.

  Pro vaše zaměstnance můžeme tedy zajistit stravování, které si mohou odnést na pokoj. Kromě ubytování tedy zajistíme i stravu.
  Budeme se těšit. Děkujeme za vaši podporu a přízeň!

  Váš tým Resortu Svět

 • Resort: Pátek 27. března od 19:00: Argentina s Janem Papežem - ZRUŠENO

  Vážení hosté,
  z důvodu vyhlášení nouzového stavu dle nařízení vlády české republiky jsme nuceni zrušit cestovatelský večer 27.3. Náhradní termín teď neplánujeme.

  Velmi nás toto opatření mrzí, ale budeme ho naplno respektovat. Věříme, že vládní kroky povedou k tomu, aby se svět kolem nás dostal opět do „starých kolejí“ a my se pak můžeme věnovat našemu milovanému cestování. Děkujeme za pochopení.