Aktuálně

  Ranč: Nové prázdninové menu

  Na letní prázdniny jsme si pro Vás připravili speciální prázdninové menu, které podáváme po celý den od pondělí do neděle. V pracovním týdnu doplněné o hotová jídla, o víkendech pak o speciality a novinky z naší kuchyně. Během prázdnin ovšem některé z jídel obměníme, hlavně z důvodu, aby prostor dostali další oblíbené pokrmy z naší kuchyně. Tato obměna se určitě nedotkne našich stálých jídel, na které k nám rádi jezdíte. :-)

  Doporučujeme určitě vyzkoušet “letní” úpravu naší vyhlášené trhané kachny v lokši. V létě jí podáváme s dušeným bílým zelím s restovanou slaninkou a marinovanou višní v brandy. K letnímu menu neodmyslitelně patří také pořádný burger, který podáváme s domácími hranolky. Dámy jistě ocení salátek s uzeným lososem, melounem a čerstvým sýrem, nebo čerstvou rybku dle denní nabídky. Celé menu naleznete zde na webu, včetně telefonního čísla na rezervaci. Těšíme se na Vaši návštěvu a užívejte léta.

 • Golf: Výlet pro celou Vaši rodinu

  Letošní sezóna je v plném proudu. Počasí nám zatím dvakrát nepřeje, nicméně dle předpovědi jsou vyhlídky krásných dnů do konce prázdnin ideální pro výlet k nám. Neváhejte tedy a vyrazte k nám s celou rodinou vyzkoušet si první adventure putting-golfové hřiště v české republice. Pro ty nejmenší máme v provozu zcela nové dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a trampolínu. Na golfové území dohlíží naše kozičky a nově i králíčci. Přímo na golfu se postaráme o Váš pitný režim, hned u parkoviště v restauraci Ranč o výborný oběd či večeři. Pokud se Vám nebude chtít domu je k Vám k dispozici náš cestovatelský pension. Těšíme se na Vás.

 • Bašta: 17.8. 2019 TANEČNÍ ZÁBAVA S MIRKEM ČAMAJEM, MICHALEM VEVEROU & SK BAND

  Poprvé jsme se rozhodli uspořádat taneční zábavu s oblíbenou dvojicí Mirkem a Michalem v letních měsících, konkrétně v sobotu 17 srpna a to ve spodní restauraci Bašta.
  Pokud nám počasí dovolí, kapela bude hrát na venkovní terase. Zajistíme dostatečně velký taneční parket a věříme, že si naší letní novinku užijete. Nebude chybět pohoštění, dostatek čepovaného piva Pilsner Urquell, vínečka a samozřejmě i něčeho ostřejšího.

  Jelikož je počet míst na sezení omezen, doporučujeme včasnou rezervaci. info@resortsvet.cz | +420 724 236 589
  Vstupné: 150,-/osoba

 • Ranč: Sobota 17.8. restaurace otevřena do 15h


  V sobotu 17.8. bude restaurace otevřena pouze do 15:00. Od 18:00 se koná letní zábava s Mirkem Čamajem ve spodní restauraci Bašta. Děkujeme za pochopení.

 • Ranč: Pátek - Neděle 30.8. - 1.9. restaurace uzavřena


  Od pátku 30.8 do neděle 1.9 bude restaurace Ranč z důvodu konání svatebních hostin uzavřena.
  V sobotu 31.8. připravujeme grilování na golfu, v neděli 1.9. pak loučení s prázdninami s bohatým programem pro děti. Více informací brzy zde na webu a našem facebooku.

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět