Resort: Dovolená v restauraci Ranč + omezený provoz pensionu 21.12.2019 - 2.2.2020


  Vážení hosté, i v letošním jsme se rozhodli pro dovolenou a zasloužený odpočinek pro všechny naše zaměstnance v době od 21.12.2019 do 2.2.2020. My však toho volna využijeme, a to na modernizaci našich středisek, generální úklidy, nutné rekonstrukce a drobné údržbové práce. Těšit se můžete na novinky v restauraci Ranč, také v restauraci Bašta, kterou znáte díky našim vyhlášeným svatbám. Omezený provoz a otevírací doba bude i v našem pensionu. V případě zájmu o ubytování kontaktujte manažerku Lenku na telefonním čísle: 724 236 589 nebo na e-mailu: pension@resortsvet.cz.
  Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás opět v pondělí 3.2.2020.

 • Resort: PF 2019


  Vážení a milí hosté,
  rádi bychom vám z celého srdce poděkovali za přízeň v letošním roce 2019. Děkujeme též za krásné a milé recenze, které nám všem dodávají sílu a pozitivní energii. Slibujeme, že v příštím roce uděláme opět maximum proto, abychom dokázali naplnit všechna vaše očekávání.
  Chceme Vám popřát krásné prožití vánočních svátků, plno rodinné pohody a též úspěšný start do nového roku 2020.
  V novém roce se na vás těší celý kolektiv Resortu Svět. #srodinnoupéčí

 • Golf: Děkujeme Vám za přízeň v letošní sezóně

  Chceme Vám poděkovat za přízeň v letošní golfové sezóně 2019. Jsme rádi, že jste si oblíbili novinky na golfových greenech. Věříme, že se Vám letos líbili i grilovačky a užili jste si plno zábavy, jak všichni hráči na golfovém hřišti, tak i ti nejmenší na nové dětské sestavě, kterou vyráběli naši šikovní truhláři. Přečkejte ve zdraví zimní období a těšíme se na Vás opět v další sezóně 2020.