Připravujeme

  Ranč: 3.11.2017 od 19h - Cestovatelsko-gastronomická beseda s Janem Papežem: Nový Zéland

  Z důvodu neplánované cesty pana Papeže do zahraničí, musíme poprvé udělat nepříjemnou změnu, a to zrušit celý plánovaný cestovatelský večer - 6.10. Bhútán. Bohužel jsme už na letošní rok nenašli žádný společný termín, tak abychom mohli večer nahradit. Nebojte, o Bhútán určitě nepřijdete, vzpomene si na něj při plánování dalších termínů v roce 2018. Čeká nás tedy delší cestovatelská odmlka, ale věříme, že se všichni společně potkáme v pátek 3.listopadu, kdy nás čeká dlouhý let až na Nový Zéland. Dlouhý let z Nového Zélandu čeká rovněž naše známé a kamarády, kteří si pro Vás chystají speciální program. Tento večer si nesmíte nechat ujít!

  Vstupné = 595,-/osoba, vstupné obsahuje:
  - aperitiv
  - cestovatelské vyprávění Jana Papeže
  - 5chodové komentované degustační menu naším šéfkuchařem

  Zatím máme i volné apartmány, tak pokud plánujete přespat, neváhejte si rezervovat náš výhodný cestovatelský balíček.
  Cena balíčku s ubytováním = 2.399,- pro dvě osoby, balíček obsahuje:
  - 2x aperitiv
  - cestovatelské vyprávění Jana Papeže
  - 2x 5chodové komentované degustační menu naším šéfkuchařem
  - ubytování v pensionu svět ve vybraném apartmánu (nevztahuje se na Deluxe apartmány) pro dvě osoby se snídaní

  REZERVACE!!!
  Jelikož je o naše večery opravdu veliký zájem, doporučujeme udělat včasnou rezervaci na: restaurace@resortsvet.cz nebo nám zavolejte na 723 642 319.
  Více informací o cestovatelských večerech naleznete na našich webových stránkách zde

 • Ranč: SVATOMARTINSKÁ HUSA A MLADÉ VÍNO 11. 11. - 19. 11. 2017

  Jako každý rok, tak i tento jsme pro Vás v Restauraci Ranč připravili festival husích hodů a mladého vína. Celé husí menu bude připravované v unikátní kamenné kuchyni, přímo před hosty na našem speciálním kolotoči. K velmi oblíbené “rodinné huse”, jsme jako novinku pro letošní rok zařadili i “degustační menu”. Celý gastronomický zážitek podpoříme širokým výběrem mladých “SVATOMARTINSKÝCH VÍN”. Tato akce patří každoročně mezi top akce našeho resortu a je o ní vždy velký zájem. Doporučujeme Vám tedy včasnou rezervaci.
  Kompletní menu naleznete na stránkách
  restaurace Ranč. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • Ranč: TANEČNÍ ZÁBAVA S MIRKEM ČAMAJEM, MICHALEM VEVEROU & SK BAND 10. 11. 2017 od 18h

  V podzimním čase pro vás připravujeme již tradiční taneční zábavu s oblíbenou dvojicí Mirkem a Michalem. Kuchaři se postarají, aby bylo během večera co zakousnout, obsluha aby teklo pivo proudem, podávat budeme i dobrá vínečka. Nově máme na baru rozšířenou nabídku světových rumů.
  Jelikož je počet míst omezen, doporučujeme včasnou rezervaci. restaurace@resortsvet.cz | +420 602 348 286
  Vstupné: 120,-/osoba

 • Ranč: Cestovatelsko-gastronomické besedy od srpna 2017

  Jak již na posledním cestovatelském večeru zaznělo, od srpna opět pokračujeme.
  Původně jsme chtěli začít prvním večerem až v říjnu, ale jelikož je o večery tak obrovský zájem a stihli bychom tak jen tři večery do konce roku, tak jsme se rozhodli začít netradičně na konci letních prázdnin, konkrétně v pátek 25.8. a to v restauraci Ranč od 19:00. Zatím se jedná o předběžné termíny, v případě jakýchkoliv změn Vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Konkrétní témata zemí doplníme během měsíce června. Všichni si naplno užijte letní cestovatelskou dovolenou, poznávejte a nezapomeňte ochutnávat.

  Termíny od srpna 2017:
  - pátek 25.8. 2017 od 19:00 - Zimbabwe
  - pátek 6.10. 2017 od 19:00 - Bhután - ZRUŠENO :-(
  - pátek 3.11. 2017 od 19:00 - Nový Zéland
  - pátek 1.12. 2017 od 19:00 - Omán


  O čem pojednávají naše vyhlášené cestovatelsko-gastronomické besedy? Dozvíte se zde:

Aktuálně

  Ranč: 26. 10. 2017 omezení v restauraci


  Z důvodu rezervace velké zahraniční skupiny, je restaurace otevřená ve čtvrtek 26.10.až od 16:00.
  Děkujeme za pochopení.

 • Golf: Minigolf na zelené trávě - HRAJEME KAŽDÝ DEN


  Naše hřiště je v provozu každý den a to od 10:00 do 19:00 a to až do listopadu.
  V letních měsících je po domluvě možné hrát až do 20:00. Novinkou letošní sezóny je hodinové vstupné. Nově si tedy můžete vybrat, zda si půjdete zahrát jen na hodinku (cca jedno 18 jamkové kolo) nebo u nás strávíte více času a zaplatíte si celodenní vstupné, na které jste byli doteď zvyklí. Hodinové vstupné doporučujeme na rychlou hru po obědě, práci či na svatbách. Celodenní vstupné ocení nadšenci klidu, relaxu a odpočinku, stejně jako výletníci či ubytovaní hosté.
  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • Pension Svět: Hlásíme další novinku letošního roku! Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  První novinkou v našem pensionu byla dostavba a otevření apartmánu Itálie, který je prvním apartmánem, který vítá též Vaše čtyřnohé miláčky. Další novinkou je půjčovna kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Cena: 250,- na celý den

 • Rybaření v Resortu Svět

  Veřejný sportovní rybolov se stal největší novinkou loňského roku. Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět