Ranč: 6.12.2019 - Mikulášská na Ranči


  V pátek u nás bude opět živo! Pro děti chystáme mikulášskou akci v naší restauraci Ranč. Pro dospěláky pak od 19:00 další zábavný kvíz. Vytvořte tým a přijeďte si zasoutěžit. Pro nejlepší tým máme opět připravenou zajímavou odměnu. Rezervace do kvízu: 602 348 286. Těšíme se na Vás.

  • Resort: Vánoční večírky v Resortu Svět


   Stále ještě hledáte ideální místo pro vánoční večírek? Náš resort vám nabízí ideální prostory s privátní restaurací a stylovým ubytováním. Samozřejmostí je skvělý catering a čepovaná Plzeň té nejvyšší kvality.
   V případě zájmu nás kontaktujte na info@resortsvet.cz nebo nám zavolejte 724 236 589.

  • Resort: Pátek 25.10.2019 od 19:00 - Cestovatelsko-gastronomická beseda - Vietnam

   Dovolujeme si vás pozvat na další oblíbený cestovatelský večer s Janem Papežem, který se bude konat v sobotu 25.10. 2019. Tento večer bude jediným cestovatelským večerem do konce tohoto roku. Společně navštívíme dnes již vyhlášenou asijskou destinaci Vietnam, který se mezi turisty zapsal převážně vyhlášenou vietnamskou kuchyní. Kdo z vás na našem večeru byl, jistě ví, že pan Papež vytáhne ty největší zajímavosti o destinaci, které rád doplní svými nezapomenutelnými zážitky.
   Vyprávění pana Papeže je ovšem jen jedna část našeho večera. Druhou neméně důležitou částí bude večeře. Těšit se můžete na průřez vietnamské kuchyně, tak jak ji znáte i neznáte. Právě vietnamská kuchyně se stala velkým trendem i u nás, tradiční hovězí polévka PHO se stává fenoménem a někteří z nás si bez ní už nedokáží ani gastronomický život představit. Nejen tuto úžasnou polévku, ale i plno dalších tradičních receptů v pátek 25.10. ochutnáte.
   Vzhledem k jedinečnosti tohoto večera doporučujeme včasnou rezervaci. V pátek 25.10. se od 19:00 těšíme na společné setkání.

   Vstupné a další informace
   Vstupné: 850,- Kč
   (V ceně je originální uvítací drink a degustační večeře)
   Balíček s ubytováním: 2.990,- pro dvě osoby
   (V ceně ubytování pro dvě osoby se snídaní, 2x uvítací drink 2x degustační večeře)

   Rezervace
   + 420 724 236 589 | info@resortsvet.cz

  • Golf: Děkujeme Vám za přízeň v letošní sezóně

   Chceme Vám poděkovat za přízeň v letošní golfové sezóně 2019. Jsme rádi, že jste si oblíbili novinky na golfových greenech. Věříme, že se Vám letos líbili i grilovačky a užili jste si plno zábavy, jak všichni hráči na golfovém hřišti, tak i ti nejmenší na nové dětské sestavě, kterou vyráběli naši šikovní truhláři. Přečkejte ve zdraví zimní období a těšíme se na Vás opět v další sezóně 2020.