Připravujeme

  Resort: POZOR CESTOVATELSKO - GASTRONOMICKÁ BESEDA HAWAII PŘESUNUTA NA ÚNOR 2019

  Vážení cestovatelští nadšenci, kamarádi, přátelé, moc se omlouváme za komplikace s přesouváním termínu. Bohužel jsme dostali zprávu od pana Papeže, že se mu nečekaně protáhne zahraniční cesta v Peru. Je nám to líto, ale musíme tento cestovatelský večer na téma Hawaii přesunout na sobotu 16.2. od 19:00. Jelikož se v letošním roce na cestovatelském večeru již neuvidíme, rádi bychom vám všem poděkovali za přízeň v letošním roce 2018 a popřáli krásné Vánoce, mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2019.
  Již nyní přijímáme rezervace na únorový termín!

  Poslední volné vstupenky čekají jen na vás!

  Vstupné: 750,- Kč
  (V ceně je originální welcome drink a degustační večeře)
  Balíček s ubytováním: 2790,- pro dvě osoby
  (V ceně ubytování pro dvě osoby se snídaní, 2x welcome drink 2x degustační večeře)

  REZERVACE
  Pro rezervaci volejte 724 236 589 nebo piště na info@resortsvet.cz.

Aktuálně

  Resort: Dovolená v restauraci Ranč + omezený provoz pensionu 22.12.2018 - 27.1.2019


  Vážení hosté, i v letošním jsme se rozhodli pro dovolenou a zasloužený odpočinek pro všechny naše zaměstnance v době od 22.12.2018 do 27.1.2019. My však toho volna využijeme, a to na modernizaci našich středisek, generální úklidy, nutné rekonstrukce a drobné údržbové práce. Těšit se můžete na novinky v restauraci Ranč, kde mimo jiné plánujeme investici do nového odsávání. Naším přáním je, aby jste se u nás cítili co nejlépe a z návštěvy naší restauraci si zachovali jen samé hezké vzpomínky. Omezený provoz a otevírací doba bude i v našem pensionu. V případě zájmu o ubytování kontaktujte manažerku Lenku na telefonním čísle: 724 236 589 nebo na e-mailu: pension@resortsvet.cz.

  Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás opět v pondělí 28.1.2019.

 • Resort: PF 2019


  Vážení a milí hosté, rádi bychom vám z celého srdce poděkovali za přízeň v letošním roce 2018. Děkujeme též za krásné a milé recenze, které nám všem dodávají sílu a pozitivní energii. Slibujeme, ž e v příštím roce uděláme opět maximum proto, abychom dokázali naplnit všechna vaše očekávání.
  Chceme vám popřát krásné prožití vánočních svátků, plno rodinné pohody a též úspěšný start do nového roku 2019. V novém roce se na vás těší celý kolektiv Resortu Svět. #srodinnoupéčí

 • Ranč: Vánoční dárkové poukazy


  Sháníte vhodný a originální vánoční dárek pro Vaše nejbližší?
  Máme pro vás krásný tip! Nabízíme dárkové poukazy na konzumaci do naší restaurace Ranč, vstupenky na cestovatelské večery, dále pobytové poukazy do cestovatelského pensionu nebo vám na míru připravíme poukaz dle vašich představ.

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@resortsvet.cz a o zbytek se postaráme my. :-)

 • Ranč: Zimní otevírací doba


  Vážení hosté, od 26. listopadu dochází v naší restauraci Ranč ke změně otevírací doby. Do 21.12.2018, tedy do konce letošní sezóny, bude restaurace otevřena od pondělí do čtvrtka pouze na obědy do 16:00, v pátek a sobotu do 22:00, neděle pak do 18:00. Děkujeme za pochopení.

  Otevírací doba:
  pondělí - čtvrtek 11:00 - 16:00
  pátek - sobota 11:00 - 22:00
  neděle 11:00 - 18:00

 • Resort: Aktuální pracovní nabídka


  Hledáme šikovné posily na pozice:

  - Kuchař (HPP i brigádně)
  - Servírka/číšník (HPP i brigádně)
  - Recepční - cizí jazyk podmínkou (HPP)

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pracovní dobu, náplň a další důležité informace se dozvíte na předem domluveném osobním pohovoru.
  Kontakt +420 724 236 589 | info@resortsvet.cz

 • Golf: Děkujeme vám za přízeň v roce 2018

  Za letošní putting-golfovou sezónou jsme udělali již definitivní tečku. Hřiště a zázemí jsme zazimovali a už nyní pomalu přemýšlíme nad plány a novinkami na příští rok. Budeme všichni pěvně doufat, že nám bude počasí přát, jako v letošním roce a společně si na našem hřišti užijeme plno zábavy a nezapomenutelných patovacích zážitků. Chceme vám moc poděkovat za přízeň a na jaře se na vás opět těšíme. #srodinnoupéčí

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět