Připravujeme

  Resort: POZOR CESTOVATELSKO - GASTRONOMICKÁ BESEDA HAWAII PŘESUNUTA NA ÚNOR 2019

  Vážení cestovatelští nadšenci, kamarádi, přátelé, moc se omlouváme za komplikace s přesouváním termínu. Bohužel jsme dostali zprávu od pana Papeže, že se mu nečekaně protáhne zahraniční cesta v Peru. Je nám to líto, ale musíme tento cestovatelský večer na téma Hawaii přesunout na sobotu 16.2. od 19:00. Jelikož se v letošním roce na cestovatelském večeru již neuvidíme, rádi bychom vám všem poděkovali za přízeň v letošním roce 2018 a popřáli krásné Vánoce, mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2019.
  Již nyní přijímáme rezervace na únorový termín!

  Poslední volné vstupenky čekají jen na vás!

  Vstupné: 750,- Kč
  (V ceně je originální welcome drink a degustační večeře)
  Balíček s ubytováním: 2790,- pro dvě osoby
  (V ceně ubytování pro dvě osoby se snídaní, 2x welcome drink 2x degustační večeře)

  REZERVACE
  Pro rezervaci volejte 724 236 589 nebo piště na info@resortsvet.cz.

Aktuálně

  Resort: Aktuální pracovní nabídka


  Hledáme šikovné posily na pozice:

  - Kuchař (HPP i brigádně)
  - Servírka/číšník (HPP i brigádně)
  - Recepční - cizí jazyk podmínkou (HPP)

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pracovní dobu, náplň a další důležité informace se dozvíte na předem domluveném osobním pohovoru.
  Kontakt +420 724 236 589 | info@resortsvet.cz

 • Golf: Děkujeme vám za přízeň v roce 2018

  Za letošní putting-golfovou sezónou jsme udělali již definitivní tečku. Hřiště a zázemí jsme zazimovali a už nyní pomalu přemýšlíme nad plány a novinkami na příští rok. Budeme všichni pěvně doufat, že nám bude počasí přát, jako v letošním roce a společně si na našem hřišti užijeme plno zábavy a nezapomenutelných patovacích zážitků. Chceme vám moc poděkovat za přízeň a na jaře se na vás opět těšíme. #srodinnoupéčí

 • Pension Svět: Půjčovna kol pro ubytované hosty!


  I v letošním roce nabízíme půjčení horských kol pro ubytované hosty. K zapůjčení máme moderní dámská i pánská kola včetně všech bezpečnostních prvků a helmy. Kola jsou k zapůjčení u našich recepčních v pensionu. Cena: 250,- Kč na celý den.

 • Rybaření v Resortu Svět

  Naše rybníky vám nabízejí možnost strávit příjemných chvil a klidu v přírodních prostorách našeho resortu a ulovit i pěkné, až trofejní úlovky. Naše rybníky pravidelně zarybňujeme, takže o úlovky není nouze. Chci rybařit v Resortu Svět